ПОЗОВНА ЗАЯВА про зобов’язання вчинити перерахунок за неналежне надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій PDF Печать E-mail
Исковые заявления - Жилищные споры

ПОЗОВНА ЗАЯВА про зобов’язання вчинити перерахунок за неналежне надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

До _____________ районного суду м. ______
(назва районного суду)
_______________________________
Позивач: _______________________
________________________________
(зазначаються ПІБ позивача і адреса, телефон)
Віповідач: ___________________________
_____________________________________
(зазначаються назва, юридична адреса і телефони Виконавця житлово-комунальних послуг)

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про зобов’язання вчинити перерахунок за неналежне надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

З «___»________ р. я ______________________ мешкаю (або є власником) квартири в будинку ___________________.

Відповідач _______________________ згідно із договором про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій _____________ є виконавцем ___________________ послуг з __________ по _________.

Відповідач, згідно із ст..21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та умов ___ договору, зобов’язаний надати мені послуги з утримання будинку, де я мешкаю та прибудинкової території, що відповідають за якістю умовам договору (якщо є) або встановленим нормативам.

Я своєчасно сплачую за житлово-комунальні послуги, що підтверджується _____________.

Відповідач свої зобов’язання не виконує належним чином.

Неналежне виконання виявилося в тому, що протягом _________ періоду Відповідач не надавав (або надав не в повному обсязі або неналежної якості) таких послуг як ________________ (наприклад прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території,  призначеної  для  проходу та проїзду,  протиожеледними сумішами).

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» такі послуги__________________(наприклад прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної  для  проходу та проїзду,  протиожеледними сумішами) є обов’язковими, оскільки зазначені у типовому переліку послуг, і повинні надаватись у беззаперечному порядку. Витрати пов’язанні з виконанням робіт та придбанням матеріалів по цим послугам є складовою частиною плати за утримання будинку та прибудинкової території, яку я вчасно сплачую.

Відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 р. № 76 ділянки тротуарів і подвір’їв, покриті ущільненим снігом, слід прибирати у найкоротші терміни, сніг повинен прибиратися повністю під шкребок.

Натомість, Відповідач не виконує вимог чинного законодавства, ___________________ не надає обов’язкові послуги або надає їх неналежної якості, відмовляється проводити перерахунок, що в даному випадку призводить до порушення моїх законних прав та інтересів, і що найгірше – несе загрозу безпеці мого здоров’я та життя (травмування, каліцтва тощо).

Я неодноразово звертався до Відповідача з вимогою надати мені послуги, передбачені договором _____________ (наприклад, прибирати і вивезти сніг, посипати частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами) за тел. ________________. Крім того, мною було направлено акт-претензію до Відповідача (копія якої додається) від ___________ (про порушення умов договору, або про ненадання послуги, або про надання її не в повному обсязі, або про перерахунок плати за ненадані послуги, або про усунення недоліків) в якому я зазначив всі факти порушень і вимогу усунути ці порушення в термін до _______.

Натомість мої звернення ігнорувались, а акт-претензія залишена без розгляду (або частково задоволена).

Неналежне виконання Відповідачем взятих на себе зобов’язань є порушенням моїх прав як споживача житлово-комунальних послуг згідно із Законами України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про захист прав споживачів» і завдало мені шкоди у вигляді (обґрунтування моральної або матеріальної шкоди – в чому полягає ця шкода, якими неправомірними діями або бездіяльністю її завдано позивачу, з яких міркувань він виходив, коли визначав обсяг шкоди і якими доказами це підтверджується).

На підставі викладеного, та, відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про захист прав споживачів», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 р. № 76, керуючись ст.ст. 610, 621, 623 Цивільного кодексу України та ст.ст. 3, 31, 57, 60, 118 Цивільно-процесуального кодексу України,


ПРОШУ:


1. Зобов’язати Відповідача зробити перерахунок сплачених неналежно ненаданих послуг (або послуги неналежної якості).
2. Відшкодувати мені збитки у сумі ___________________(якщо є збитки).
4. Судові витрати за цим позовом покласти на Відповідача.

Додатки:


1. Позовна заява для Відповідача.
2. Копія акту-претензії та докази її отримання відповідачем
3. Копія актів, висновків, фото, пояснення осіб (при наявності).
4. Квитанція про сплату державного мита.

ПІБ Позивача                                                                                     Підпис

Дата